Pages Navigation Menu

U nás se budete cítit jako v ráji :-)

O Housence

01U Housenky terasaU Housenky - zahrada

Housenka se nachází v centru Českého Ráje, v obci Klokočí asi 6 km od Turnova, na klidném místě v blízkosti lesa. Umístění objektu je ideální pro pěší výlety a cykloturistiku. Naším hlavním cílem je nabídnout příjemné ubytování pro rodiny s dětmi, pro které jsme naši Housenku zrekonstruovali a pro které jsme připravili spousty her, hraček a sportovního náčiní. Celková kapacita Housenky je 24/30 dospělých osob (v zásobě jsou 2 lůžka a několik přistýlek pro zvláště velké party…naše osobní zkušenost je, že 20 dospěláků a 20 dětí se v poklidu vejde). Novinkou roku 2014 je nově zrekonstruovaný půdní pokoj pro 6 osob (je vhodný, vzhledem ke sníženému stropu, pro starší děti).

Housenka je nově zrekonstruovaná. Má dvě stavebně oddělené a samostatné části, které pracovně nazýváme Chalupa a Chaloupka, které mají společnou zahradu s trampolínou, lezeckou stěnu pro děti, dětské hřiště (housenku), dětské houpačky, zahradní domek, pískoviště,  infrasaunu, venkovní nadzemní bazén (3x6metrů) a krytou hernu ( ping-pong).

V Chalupě najdete tři čtyřlůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový, jeden 6 lůžkový pokoj nouzové dvoulůžko ve společenské místnosti, dvě koupelny, dvě WC, saunu a společenskou místnost s kuchyní (kompletně vybavenou například pekárnou na chléb, výčepním zařízením).

V Chaloupce najdete jeden čtyřlůžkový pokoj, tři dvoulůžkové pokoje, jednu koupelnu, dvě WC a společenskou místnost s kuchyní (kompletně vybavenou například pekárnou na chléb, výčepním zařízením).

Hosté mají k dispozici zahradu, lezeckou stěnu pro děti, dětské hřiště (housenku) a hernu (ping-pong), dvě venkovní ohniště s posezením, gril, terasu u bazénu,  krytou a otevřenou terasu. Parkování u objektu. V sezóně a o víkendech staví u penzionu turistický autobus, který provádí rozvoz a svoz turistů a cyklistů po celém Českém Ráji.

Rádi pomůžeme s organizací Vašich sportovních aktivit v regionu pomocí partnerských organizací například www.paradis-info.cz a to se zajímavou slevou.